Váci és Vác környéki sporthonlap ---- Hírek, eredmények, információk a régióból

Váci Futsal SE - NB II. Nyugati-csoport, 2012-13

2013.05.09. - Futsal

Hetedik helyen végzett a Vác csapata

A 2012-13. évi NB II-es bajnokság Nyugati-csoportjában az alapszakaszt a Dunakeszi Kinizsi csapata nyerte meg. Szijjártó Péter államtitkár együttese remek mutatókkal végzett az első helyen. A 24 mérkőzésükből csupán egyszer kaptak ki és csak egyszer végződött döntetlenre a mérkőzésük. A második helyen a Ferencváros, a harmadik helyen pedig a Fehérvár F-Balogh 2000 csapata végzett. A góllövőlistán Kun Gábor (Dunakeszi Kinizsi) 51 gól szerezve volt a legeredményesebb. De a dobogón végig a Kinizsi csapatának játékosai találhatóak: 2. Safar Iuliu Tony 41, 3. Horváth Ferenc és Temesi Norbert 36-36 góllal. A Vác Futsal SE gárdája 11 győzelemmel, 3 döntetlennel és 10 vereséggel a 7. helyen zárta a szezont. A csapat házi gólkirálya Hirt Gergely lett, aki 27 találatig jutott. Styevkó Gábor 24, Besenyei Ferenc 19, Rottek Péter 19, Bartal Balázs 13, Bozori Balázs 8, Greff Ádám 8, Bánáti Gergő 8, Hiebsch Attila 7, Benko Bence 5, Burzi Attila 4, Bánföldi Zoltán 3, Gulyás Máté 3, Engloner Krisztián 3, Bohony Bálint 3, Hegyvári Gergő 2, Farkas Krisztián 2, Kiss Máté 2, Prontvai Bence 1, Murár János 1, Weisz Tamás 1, Krasnyánszki Martin 1, Papp Kristóf 1, Mészáros Krisztián 1 gólt szerzett.

+++

2013.04.17. Döntetlen a MAFC ellen

Az NB II-es bajnokság Nyugati csoportjában a 26. fordulóban hazai pályán szerepelt a váci csapat: Váci Futsal SE – MAFC 3-3 (3-2)

Vác, 100 néző. Játékvezető: Herbály Péter, Molnár Csaba, Gál Péter.

Vác: Rácz Márk – Hirt Gergely, Papp Kristóf, Hiebsch Attila, Bartal Balázs. Csere: Styevkó Gábor, Rottek Péter, Farkas Krisztián, Benkó Bence, Prontvai Bence, Bohony Bálint, Halász Bence. Vezetőedző: Herédi Attila.

Gólszerzők: Benkó Bence, Farkas Krisztián, Styevkó Gábor, illetve Öreglaki Norbert 2, André Béla.

A mérkőzés 7. percében Benkó találatával a váciak szerezték meg a vezetést. A folytatásban a vendégeknek is voltak lehetőségeik a gólszerzésre, de sorra kihagyták őket. A 13. percben egy szép hazai támadás befejezéseként született meg Farkas Krisztián lövését követően a második váci gól. Egy percen belül jött a szépítés, Öreglaki a hazaiak figyelmetlenségét kihasználva szerezte meg csapatának az első találatát. A 17. percben gyors gólváltás történt a pályán, amikor is a váciaktól Styevkó Gábor, a MAFC csapatából ismét Öreglaki Norbert volt eredményes. A szünetet követően gyorsan kiegyenlítettek a vendégek, amikor is André Béla jutatta a labdát a váciak kapujába. A mérkőzés hajrájában a győztes gól megszerzése céljából a kapust is levitték a vendégek, de létszámfölényben támadva sem tudtak gólt elérni.

+++

Forduló Dátum Hazai Vendég Eredmény
1. 2012.09.17 Váci Futsal SE  Tolna-MOZS FSE 3-2 (2-1)
2. 2012.09.24 Szombathelyi ESE Váci Futsal SE 2-5 (2-3)
3. 2012.10.01 Váci Futsal SE Örkény SE 8-3 (6-1)
4. 2012.10.08 Labdakergető BK SE Váci Futsal SE 15-3 (7-1)
5. 2012.10.15 Váci Futsal SE Nagytétényi SE 15-1 (6-1)
6. 2012.10.22 Váci Futsal SE DREAM TEAM SE 28-2 (15-1)
7. 2012.10.26 Külker SC Váci Futsal SE 4-1 (2-0)
8. 2012.11.05 Váci Futsal SE Euro Global Financing 4-5 (2-1)
9. 2012.11.09 Dunakeszi Kinizsi Váci Futsal SE 8-3 (3-0)
10. 2012.11.19 Váci Futsal SE BEAC 2-6 (1-4)
11. 2012.11.26 Asterix SC Váci Futsal SE 6-9 (3-4)
12. 2012.12.03 Váci Futsal SE Hegyvidék SE
13. 2012.12.07 MAFC Váci Futsal SE 3-1 (2-1)
14. 2012.12.14 Tolna-MÖZS FSE Váci Futsal SE 9-5 (3-5)
15. 2013.03.11 Váci Futsal SE Szombathelyi ESE 7-3 (2-0)
16. 2013.01.21 Örkény SE Váci Futsal SE 4-2 (0-1)
17. 2013.01.28 Váci Futsal SE Labdakergető BK SE 3-3 (3-1)
18. 2013.02.04 Nagytétényi SE Váci Futsal SE 2-14 (0-5)
19. 2013.02.08 DREAM TEAM SE Váci Futsal SE 3-21 (1-7)
20. 2013.02.18 Váci Futsal SE Külker SC 7-2 (4-0)
21. 2013.02.22 Euro Global Financing Váci Futsal SE 10-2 (5-1)
22. 2013.03.04 Váci Futsal SE Dunakeszi Kinizsi 6-9 (2-6)
23. 2013.03.18 BEAC Váci Futsal SE 7-7 (0-1)
24. 2013.03.25 Váci Futsal SE Asterix SC 7-2 (3-1)
25. 2013.04.08 Hegyvidék SE Váci Futsal SE
26. 2013.04.15 Váci Futsal SE MAFC  3-3 (3-2)